Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

Pracownik magazynu!

Locatie: Westland
Werktijd: nieregularny

Kim jesteśmy?

Looije Verpakkingen jest dynamiczną i całkowicie niezależną organizacją na rynku pracy. Koncentrujemy się na jakości i elastyczności usług. Od 2001 roku jesteśmy specjalistami w przepakowywaniu i pakowaniu owoców i warzyw w sektorze AGF. Popyt na nasze usługi wciąż rośnie. Dlatego poszukujemy pracowników magazynu dla jednego z naszych klientów!

Kim jesteś?

Osobą, która lubi wyzwania. Dobrze komunikujesz się ze wszystkimi, na każdym poziomie językowym, najlepiej po holendersku, ale musisz również komunikować się w języku angielskim. Ponadto, jesteś elastyczny pod względem czasu pracy. Na przykład nie masz nic przeciwko pracy po południu od 16:00 do 21:00 oraz w sobotę od 12:00 do 20:00.

Opis stanowiska:

Twoja praca będzie polegać na załadunku i rozładunku przyjeżdżających ciężarówek. Nadzorujesz również to, że wszystkie zamówienia są przygotowywane zgodnie z życzeniem klienta. Ponadto jesteś odpowiedzialny za wykonywanie czynności, takich jak zbieranie i gromadzenie artykułów, innych czynności wykonywanych w miejscu pracy.

Czego potrzebujesz w tym celu?

  • Dobra znajomość języka angielskiego, holenderski jest zaletą.
  • Co najmniej jeden rok doświadczenia na tym stanowisku.
  • Elastyczność.
  • Odpowiedzialność.
  • Zaletą jest prawo jazdy i własny transport.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Wszechstronnej i pełnej wyzwań pracy w entuzjastycznym i aktywnym zespole z miejscem na własną inicjatywę. Oferujemy odpowiednie wynagrodzenie i dobre warunki zatrudnienia. Jest to funkcja od 25 do 30 godzin tygodniowo. Godziny można uzupełnić w porozumieniu z nami u innych klientów.

Czy chcesz pracować dla firmy z międzynarodowymi kontaktami i świetnym zespołem współpracowników? W takim razie jesteś idealnym partnerem Looije Verpakkingen.

Jeśli nie możesz doczekać się rozpoczęcia współpracy, prześlij swoją aplikację na adres praca@looijeagf.nl.

Pytania?

Jeśli nadal masz pytania, porozmawiaj z Ralfem van Veldhuizenem, dzwoniąc pod numer 06-22 39 15 57.