Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

Nasz zespół: koleżeński i profesjonalny

Looije Verpakkingen jest dobrym pracodawcą, co możesz zauważyć  również jako  klient. Zarówno na halach jak i w biurze jesteśmy dla siebie koleżeńscy, nie tracąc przy tym nic na profesjonaliźmie. Nasi pracownicy wiedzą jak mają pracować i sprawia im to przyjemność. My staramy się im za to odwdzięczyć.

Selekcja w Polsce

Większość pracowników Looije Verpakkingen pochodzi z Polski. Każdy z nich jest wytrwałym pracownikiem, z odpowiednią mentalnością. Selekcjonujemy najlepszych pracowników w naszym własnym biurze w Polsce. W momencie przyjazdu naszych polskich kolegów do Holandii, wszystko odpowiednio organizujemy. Począwszy na ubraniach, kończywszy na registracji, wszystko chodzi jak w zegarku. Nasi nowi koledzy czują się raźniej i nie muszą się o nic więcej martwić. A nasi klienci wiedzą dzięki temu, że zawsze dostaną zmotywowanych pracowników !

Za kulisami

Mimo tego, że większośc naszych pracowników pracuje w chłodniach AGF naszych klientów, nie możemy zapomnieć o naszym efektywnym i uprzejmym zespole w biurze. To oni są zaufanym punktem, zarówno dla klientów jak i dla pracowników. Pracownicy naszego back-office wykonują świetny logistyczny grafik i robią faktury oraz sprawiają, że każde życzenie klienta może zostać zrealizowane.

Szkolenie

Chętnie inwestujemy w naszych pracowników. Każdy z nich przechodzi przed rozpoczęciem pracy podstawowy kurs, aby być przygotowanym na wykonywanie najważniejszych czynności w chłodniach AGF. Następnie pracownikk zostaje dalej przeszkolony przez doświadczonych kolegów na chłodni. Jeśli w danej osobie widzimy potencjał, dajemy jej szansę rozwoju poprzez różnorodne kursy i szkolenia. Ważne jest również, abyś wiedział, że Looije Verpakkingen oferuje swoim polskojęzycznym pracownikom możliwośc nauki języka holenderskiego. Dzięki temu komunikacja pomiędzy naszymi polsko i holenderskojęzycznymi pracownikami staje się łatwiejsza. To działa naprawdę fajnie ! 


Directie

Piet Looije

Dyrektor
  piet@looijeagf.nl

Maud Schiltmans

Manager personelu i komunikacji
  maud@looijeagf.nl

Planning

Ralf van Veldhuizen

Manager działu planowania
  ralf@looijeagf.nl

Erik Been

Planista
  erik@looijeagf.nl

Melvin de Munnik

Planista
  melvin@looijeagf.nl

Jordy Noordam

Planista junior
  jordy@looijeagf.nl

Nick van der Lee

Planista junior
  nick.lee@looijeagf.nl

Agnieszka Pietrzynska

Planista asystent
  agnieszka@looijeagf.nl

Aleksandra Majocha

Planista asystent
  aleksandra@looijeagf.nl

Renata Dobrzykowska

Jobcoach
  renata@looijeagf.nl

Commercieel

Jack van Beek

Manager komercyjny
  jack@looijeagf.nl

Marcel Lijmbach

Koordynator / opiekun klienta
  marcel@looijeagf.nl

Florian Prins

Manager ds. kontaktu z klientem
  florian@looijeagf.nl

Bart van den Berg

Manager logistyki
  bart@looijeagf.nl

Sebastian Czarnowski

Koordynator
  sebastian@looijeagf.nl

Maciej Kulasek

Koordynator
  maciej@looijeagf.nl

Facilitair

Marcel Verbeek

Manager działu technicznego
  marcelv@looijeagf.nl

Ben Nadorp

Pracownik techniczny
  ben@looijeagf.nl

Peter Vonk

Doradca techniczny
  peter@looijeagf.nl

Patrycja Zawadzka

Pracownik techniczny ds. zakwaterowania służbowego
  patrycjaz@looijeagf.nl

Financieel

Max Herpers

Manager administracji
  max@looijeagf.nl

Ronald Bergsma

Pracownik administracji
  ronald@looijegf.nl

Bas de Brabander

Pracownik administracji
  bas@looijeagf.nl

Mariëlle de Koning

Pracownik administracji
  marielle@looijeagf.nl

Human Resource


Marketing en Communicatie


Werving en selectie

Agata Looije - Zieminska

Pracownik rekrutacji i selekcji
  agata@looijeagf.nl

Dominika Falkowska

Teamleider działu rekrutacji i selekcji
  dominika@logisticteam.nl

Anna Zawadzka

Pracownik rekrutacji i selekcji
  anna@logisticteam.nl

Zaneta Jaruga

Rekrutacji i selekcji
  zaneta@logisticteam.nl