Ga direct naar de inhoud.

  • Als uw vraag nú moet worden opgelost, zijn wij uw partner in crime.
  • Met onze citrus waslijn is uw citrusfruit in een handomdraai verkoopklaar.
  • Heeft u onverwachte wensen? Wij staan binnen één telefoontje voor u klaar.
  • Bij ons bureau is afspraak ook echt afspraak.

Ons team: collegiaal en professioneel

P. Looije Verpakkingen is een fijne werkgever en dat merkt u ook als klant. Zowel op de werkvloer als op kantoor gaan we collegiaal met elkaar om, zonder de professionaliteit uit het oog te verliezen. Onze medewerkers weten van aanpakken en hebben plezier in hun werk. Daar doen we ook graag iets voor terug.

Selectie in Polen
De meeste medewerkers van P. Looije Verpakkingen komen uit Polen, waar wij de beste uitzendkrachten selecteren op onze eigen Poolse locatie. Stuk voor stuk keiharde werkers met een goede arbeidsmentaliteit. Op het moment dat onze Poolse collega’s in Nederland komen werken, zorgen we dat alles piekfijn geregeld is. Van huisvesting en bedrijfskleding tot registratie, alles klopt als een bus. Onze nieuwe collega’s voelen zich welkom en hoeven zich nergens zorgen over te maken.  Hierdoor weet u als klant zeker dat u gemotiveerde krachten over de vloer krijgt!

Achter de schermen
Hoewel het merendeel van onze medewerkers in en om de AGF-loodsen van onze klanten aan het werk zijn, mogen we ons efficiënte en klantgerichte team bij ons op kantoor zeker niet uitvlakken! Zij zijn een betrouwbaar vast aanspreekpunt voor de klanten en uitzendkrachten. De medewerkers van onze back-office zorgen voor een uitstekende logistieke planning en facturatie. Zij vertalen uw wensen naar een perfecte uitvoering in de praktijk.

Opleiding
Wij investeren graag in onze medewerkers. Iedere uitzendkracht krijgt in onze eigen trainingsruimte een basisopleiding, zodat hij of zij voorbereid is op de belangrijkste werkzaamheden in de AGF-loods. Vervolgens wordt de uitzendkracht op de locatie zelf verder ingewerkt door ervaren collega’s. Heeft een medewerker doorgroeipotentie, dan bieden wij mogelijkheden om aanvullende trainingen of opleidingen te volgen. Daarbij is het goed om te weten dat er voor Poolse medewerkers van P. Looije Verpakkingen ook de mogelijkheid is om Nederlandse les te volgen. Hierdoor verloopt de communicatie tussen onze uitzendkrachten en Nederlandse collega’s en opdrachtgevers nog soepeler.

Piet Looije

Directie

  piet@looijeagf.nl     vcard  v-card

Agata Looije

Personeelszaken

  agata@looijeagf.nl     vcard  v-card

Ralf van Veldhuizen

Logistiek en planning

  ralf@looijeagf.nl     vcard  v-card

Peter Vonk

Logistiek en planning

  peter@looijeagf.nl     vcard  v-card

Jack van Beek

Logistiek en planning

  jack@looijeagf.nl     vcard  v-card

Ronald Bergsma

Administratie

  ronald@looijeagf.nl     vcard  v-card

Max Herpers

Administratie en personeelszaken

  max@looijeagf.nl     vcard  v-card

Karina Sanecka

Administratie en personeelszaken

  karina@looijeagf.nl     vcard  v-card

Marcel Lijmbach

Commercie

  marcel@looijeagf.nl     vcard  v-card

Robbin van Die

Commercie

  robbin@looijeagf.nl     vcard  v-card

Ben Nadorp

Facilitaire zaken

  ben@looijeagf.nl     vcard  v-card

Anna Zawadzka

Werving en selectie

Sebastian Czarnowski

Coördinator

Jochem van Leeuwen

Coördinator