Ga direct naar de inhoud.

  • Wij zijn flexibel. Ook als uw vraag nú moet worden opgelost.
  • Met onze citrus waslijn is uw citrusfruit in een handomdraai verkoopklaar.
  • Heeft u onverwachte wensen? Wij staan binnen één telefoontje voor u klaar.
  • Bij ons bureau is afspraak ook echt afspraak.

Ons team: collegiaal en professioneel

Looije Verpakkingen is een fijne werkgever en dat merkt u ook als klant. Zowel op de werkvloer als op kantoor gaan we collegiaal met elkaar om, zonder de professionaliteit uit het oog te verliezen. Onze medewerkers weten van aanpakken en hebben plezier in hun werk. Daar doen we ook graag iets voor terug.

Selectie in Polen
De meeste medewerkers van Looije Verpakkingen komen uit Polen, waar wij de beste uitzendkrachten selecteren op onze eigen Poolse locatie. Stuk voor stuk keiharde werkers met een goede arbeidsmentaliteit. Op het moment dat onze Poolse collega’s in Nederland komen werken, zorgen we dat alles piekfijn geregeld is. Van huisvesting en bedrijfskleding tot registratie, alles klopt als een bus. Onze nieuwe collega’s voelen zich welkom en hoeven zich nergens zorgen over te maken.  Hierdoor weet u als klant zeker dat u gemotiveerde krachten over de vloer krijgt!

Achter de schermen
Hoewel het merendeel van onze medewerkers in en om de loodsen van onze klanten aan het werk zijn, mogen we ons efficiënte en klantgerichte team op kantoor zeker niet uitvlakken! Zij zijn een betrouwbaar vast aanspreekpunt voor klanten en uitzendkrachten. De medewerkers van onze back-office zorgen voor een uitstekende logistieke planning en facturatie. Zij vertalen uw wensen naar een perfecte uitvoering in de praktijk.

Opleiding
Wij investeren graag in onze medewerkers. Iedere uitzendkracht krijgt in onze eigen trainingsruimte een basisopleiding, zodat hij of zij voorbereid is op de belangrijkste werkzaamheden in een loods met foodproducten. Vervolgens wordt de uitzendkracht op de locatie zelf verder ingewerkt door ervaren collega’s. Heeft een medewerker doorgroeipotentie, dan bieden wij mogelijkheden om aanvullende trainingen of opleidingen te volgen. Daarbij is het goed om te weten dat er voor Poolse medewerkers van Looije Verpakkingen ook de mogelijkheid is om Nederlandse les te volgen. Hierdoor verloopt de communicatie tussen onze uitzendkrachten en Nederlandse collega’s en opdrachtgevers nog soepeler.


Directie

Piet Looije

Directeur
  piet@looijeagf.nl

Maud Schiltmans

Manager personeel, beleid en communicatie
  maud@looijeagf.nl

Werving en selectie

Agata Looije - Zieminska

Medewerker werving en selectie
  agata@looijeagf.nl

Anna Zawadzka

Medewerker werving en selectie
  anna@looijeagf.nl

Dominika Falkowska

Medewerker werving en selectie
  dominika@looijeagf.nl

Patrycja Zawadzka

Jobcoach
  patrycjaz@looijeagf.nl

Accountmanagement / coördinator

Jack van Beek

Teamleider accountmanagement
  jack@looijeagf.nl

Marcel Lijmbach

Coördinator / accountmanager
  marcel@looijeagf.nl

Sebastian Czarnowski

Coördinator
  sebastian@looijeagf.nl

Maciej Kulasek

Coördinator
  maciej@looijeagf.nl

Planning

Ralf van Veldhuizen

Teammanager planning
  ralf@looijeagf.nl

Erik Been

Planner
  erik@looijeagf.nl

Mike Maat

Planner
  mike@looijeagf.nl

Melvin de Munnik

Junior planner
  melvin@looijeagf.nl

Renata Dobrzykowska

Assistent planner
  renata@looijeagf.nl

Agnieszka Pietrzynska

Assistent planner
  agnieszka@looijeagf.nl

Financiële administratie

Max Herpers

Teammanager financiële administratie
  max@looijeagf.nl

Ronald Bergsma

Medewerker financiële administratie
  ronald@looijeagf.nl

Bas de Brabander

Medewerker financiële administratie
  bas@looijeagf.nl

Loonadministratie

Ela Munik

Medewerker loonadministratie
  ela@looijeagf.nl

Sebastian Sanecki

Medewerker loonadministratie
  sebastians@looijeagf.nl

Stephanie van der Harg

Medewerker loonadministratie
  stephanie@looijeagf.nl

Nick Dupon

Stagiair
  nick@looijeagf.nl

Facilitair / staf

Patricia Barendrecht

Management assistente
  patricia@looijeagf.nl

Ben Nadorp

Facilitair medewerker
  ben@looijeagf.nl

Peter Vonk

Technisch adviseur
  peter@looijeagf.nl

HR medewerker

Ewelina van Erven

HR medewerker
  ewelina@looijeagf.nl

Linda Noordam

HR medewerker
  linda@looijeagf.nl